Son dakika: Okan Buruk Galatasaray’da! Sözleşme süresi 2 yıl, nedeni ise… | Transfer haberi

Ve Galatasaray’da beklenen gerçekleşiyor, Okan Buruk sarı kırmızılı takımın teknik direktörü oluyor… Sarı kırmızılılarda yabancı teknik adamların istediği astronomik ücretler nedeniyle ibre Buruk’a dönerken, yönetim lejyoner hoca adaylarından vazgeçti. Kulübe uzun yıllar futbolcu olarak hizmet veren Buruk’la masaya oturmaya karar verildi. Yönetim dün Okan Buruk ile telefonla görüştü ve İstanbul’a davet etti. Bu görüşme sırasında taraflar arasında herhangi bir şart konuşulmadı. Taraflar, eğer bir sürpriz olmazsa yarın (pazartesi) bir araya gelecek. Görüşmeler için Başkan Dursun Özbek ve yönetim kurulunun Ankara’dan dönmesi bekleniyor.

 

ÖNCE TORRENT İLE YOLLAR AYRILACAK

Ankara’da dün Anıtkabir’i ziyaret eden ayrıca çeşitli temaslarda bulunan Başkan Dursun Özbek ve yönetimi bu akşam İstanbul’a dönecek. Yönetim yarın Okan Buruk ile yüz yüze görüşerek deneyimli teknik adama iki yıllık sözleşme sunacak. Sunulan sözleşmenin iki yıllık olmasının nedeniyse, Özbek yönetiminin iki yıllığına seçilmesi… Birçok kez Galatasaray’a hizmet etmeyi istediğini dile getiren Okan Buruk ile alakalı açıklama da Domenec Torrent ile yolların ayrılmasının ardından hafta içinde yapılacak.

ÖNCE HÜRRiYET DUYURMUŞTU

Galatasaray’da uzun süredir teknik direktör arayan yönetimin yabancı teknik direktörden vazgeçip Okan Buruk’la anlaşmaya karar verdiğini ilk önce Hürriyet okurlarına duyurmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir